Про нас

Роман Орестович Стельмащук, директор СТО «Автошанс+»:

«За більш ніж десять років роботи ми напрацювали багатий досвід, встановили найновіше обладнання, що дозволяє нам надавати послуги швидко і якісно.  До своєї роботи  ставимось відповідально, адже розуміємо, що найважливіше – це безпека та людське життя, тому автомобіль має бути справний на  всі 100%.  У нас чітко працює система контролю якості: перед тим як автомобіль виїжджає із ремонту, менеджер-приймальник обов’язково перевіряє якість усунення неполадок.

Ми намагаємося, щоб клієнт завжди був задоволений. Максимально прислухаємось до потреб клієнта та стараємось забезпечити йому комфортне перебування на території СТО. Клієнти мають можливість користуватись кімнатою очікування із WiFi чи смачно поїсти у нашому кафе»

 

СТО “Автошанс +”,  ми — автосервіс, який спеціалізується на обслуговуванні та ремонті автомобілей всіх брендів. Усі послуги виконуються висококваліфікованими механіками та майстрами, максимально швидко та якісно. А багаторічний досвід роботи дозволяє гарантувати високу якість всіх проведених робіт: від діагностики до складного ремонту.

У нас запчастини в наявності та під замовлення, оригінальні та якісні аналоги, різних цінових категорій. Для постійних клієнтів надаються знижки!

Окрім того, ми постійно удосконалюємося та розвиваємося, завжди слідкуємо за новинками в сфері автомобільного ремонту, для того, щоб професійно і швидко вирішувати ваші проблеми. У нас ремонт вашого автомобіля буде виконуватися на  найсучаснішому та найточнішому обладнанні у місті Львів.

Переваги нашого автосервісу:

— Надійність. Даємо гарантію на всі виконані роботи.

— Ми співпрацюємо тільки з офіційними виробниками автозапчастин і масел.

— Висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи.

— Повна прозорість послуг, що надаються.

— Ведення документації, яка підтверджує виконання робіт і заміну запасних частин.

— Ремонт здійснюється тільки після проведення діагностики та узгодження ціни з замовником, обумовлена сума не підвищується після виконання робіт.

— Індивідуальний підхід і кваліфікована допомога щодо відновлення Вашого автомобіля.

— Можливість в одному місці отримати повний спектр послуг.

— Доступні ціни, зручна форма оплати. Автосервіс «Автошанс +» пропонує одні з найдоступніших цін в місті.

 

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

 

Окрім того, на території СТО «Автошанс+» можете скористатись послугами підбору підбору, купівлі та доставці авто з аукціонів США від  компанії «FORSAGE AUTO» :

— Аукціони: Copart, IAAI, Manheim, Impact.

— Співпраця лише з страховими компаніями;

— Підбір авто з незначними пошкодженнями;

— Зрозумілий та швидкий процес покупки та доставки;

— Гарантуємо вигідну ціну;

— Підбір запчастин та ремонт авто під ключ;

— Сертифікація авто та оформлення на українських номерах.