Послуги

Ремонт двигуна

Електріка і електроніка автомобіля – надзвичайно складна система. Вона включає в себе акумулятор, генератор, стартер, кондиціонер, аудіотехніку, освітлення, сигнальні пристрої і т.д.
Акумуляторна батарея є джерелом енергії для споживачів струму на автомобілі при непрацюючому двигуні. При ремонті і перевірці автомобіля в першу чергу перевіряють рівень електроліту в батареї і його щільність. Також слід звернути увагу, чи не пошкоджений корпус батареї. Якщо рівень електроліту знижений, потрібно з’ясувати причину. При вихлюпування доливають електроліт, при википанні – дистильовану воду.
Автомобільний генератор – найбільш навантажений елемент електрики. Його швидкість обертання в 2-3 рази перевищує частоту обертів двигуна. Генератор буває змінного і постійного струму.
Час від часу слід перевіряти натяг ременя приводу генератора. При прослизанні ременя генератор не розвиває повної потужності і акумуляторна батарея розряджається. Також необхідно перевіряти стан щіток. При зносі щітки потрібно замінювати, при необхідності чистити щітки і щіткотримачі від бруду. Можуть зношуватися і руйнуватися підшипники, часто виникають обриви електричного кола. Діагностика реле-регулятора генератора проводиться на спеціальному діагностичному стенді. Напруга на реле повинне бути в межах 13,9-14,5 В.

Стартер – електродвигун постійного струму. Це найактивніший компонент електрики. Стартер має чотири магнітних полюси і чотири щітки. Включається за допомогою електромагнітів. Маючи невелику масу, стартер приводить в рух всю поршневу систему двигуна. Стартеру можуть загрожувати такі поломки: знос втулок; знос підшипників; ослаблення кріплення стартера; розігрів обмотки (в результаті псується ізоляція і рветься обмотка) та інші дефекти в ланцюзі електроживлення.
Сучасний автомобіль неможливо уявити без електроніки. Більш того, електронних систем в сучасних автомобілях стає все більше. Вони забезпечують найбільшу безпеку для водія, його пасажирів та автомобіля.
Електронні системи безпеки (сигналізація і охоронні системи) дозволять вам спати спокійно і позбавлять від зайвих переживань за збереження вашого «залізного коня». Антипробуксовочна система забезпечить стійкість автомобіля на похилій або слизькій поверхні, дозволить уникнути прокручування коліс автомобіля при швидкому старті.

Система контролю тяги призначена для спуску з крутих схилів.
Засоби навігації міцно увійшли в наше життя. Вони встановлюються не тільки в моделях автомобілів високих класів, а й в автомобілях середнього рівня.Визначення місцезнаходження за допомогою супутників – необхідна і зручна функція сучасного автомобіля.
ESP – система динамічної стабілізації автомобіля, антипробуксовочна система – не допускає зниження рівня зчеплення коліс автомобіля з дорогою, коли автомобіль починає ковзати.
Ремонт бортової електроніки та електрики автомобіля – процес, що вимагає спеціального обладнання і серйозних навичок.
Ремонт електрики автомобіля – не дуже проста справа, адже багато частин системи взаємопов’язані між собою. Майстри СТО швидко і якісно визначать причину несправності і усунуть її.