Про Компанію

Роман Орестович Стельмащук, директор СТО «Автошанс+»:

«З 2000 року ми почали займатись шинами. Пізніше зрозуміли, що для того щоб продавати шини, потрібно займатись їх обслуговуванням, ми придбали шиномонтажні станки та газове обладнання для накачування шин азотом, встановили рихтувальні станки для реставрування дисків. З часом зрозуміли, що потрібно розвиватись далі та надавати послуги повноцінної СТО».

Роман Стельмащук: «Всі працівники мають багаторічний досвід роботи, оскільки в нас дуже відповідальна робота. Чітко працює система контролю якості, є 2 менеджери, один контролює роботу шиномонтажу, а один перевіряє машини, які виїхали з мийки. Щодо СТО, то роботу перевіряю я особисто, також є окрема людина, яка контролює доставку з/ч. Ми намагаємося, щоб клієнт був задоволений. Навіть якщо не наша вина, все виправимо, оскільки за 14 років роботи ми розуміємо, що найважливіше – це безпека та людське життя, тому до своєї роботи відносимось серйозно та відповідально. Оскільки ми не орендуємо приміщення, ціни в порівнянні з конкурентами середні, навіть ближчі до низьких». Компанія «Автошанс +» займається продажем і установкою шин та дисків з 2000 року. За більш ніж десять років роботи ми напрацювали багатий досвід, встановили найновіше обладнання, що дозволяє нам надавати послуги швидко і якісно. Шини і диски будь-якої конфігурації, асортименту та відмінної якості – ось надійний бар’єр на шляху поганої погоди, розбитих доріг і непередбачених критичних обставин. Шини у Львові продають багато, але надійність надає тільки «Автошанс +».

Продажем покришок і дисків для авто займаються багато фірм. Це досить легко побачити, надіславши запит виду “Львів шини авто” або наприклад, “літні шини Львів” через будь-яку популярну пошукову систему. Проте віртуально існуючі компанії-одноденки багатьом не вселяють довіри. «Автошанс +» реалізує продукцію, зі свого власного складу з реальними адресами. Ми працюємо виключно в рамках закону і керуємося законом про захист прав споживача.