Послуги

3D Геометрія

Сучасне обладнання допоможе з легкістю відрегулювати всі деталі і забезпечує точність роботи. Процедура схід-розвалу допоможе вам по новому відчути свій автомобіль.

 

В експлуатації автомобіля дуже важливим моментом є правильно відрегульований схід-розвал коліс.  З часом заводські настройки порушуються, найчастіше це відбувається через зношування підвіски, рульового управління, яке супроводжується зміною розмірів, тобто збільшенням люфтів в з’єднувачах. Саме схід-розвал безпосередньо відповідає за стійкість машини на автодорозі, слідуючи з цього, порушення в його регулювання можуть призвести до аварії.

Заводи виробники завжди рекомендують проводити перевірку і регулювання кутів коліс через кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Це дозволяє поліпшити стійкість автомобіля під час руху, значно зменшить навантаження на підвіску і рульове управління, а також знижується знос шин.

Зміна кутів розвалу-сходження може трапитися при непередбачених ситуаціях: під час аварії при деформації частин кузова, під час сильних ударів і зіткнень, і навіть при наїзді на колодязь, велику вибоїну або бордюр. Якщо проводиться заміна підвіски або рульового управління, необхідно зробити і витрата-розвал .

Наш автомобільний сервіс пропонує всі можливі послуги по усуненню порушень роботи розвалу-сходження . Фахівці виконають будь-яку роботу, пов’язану з установкою сходу-розвалу коліс за допомогою спеціального стенду, який обладнаний датчиками для точності регулювання.

Всі послуги пов’язані з сходом-розвалом ви можете отримати в будь-якому нашому техцентре. Дана процедура допоможе збільшити стійкість автомобіля на дорозі, його маневреність і знизить замети на поворотах, збільшить ресурс покришок.

А спеціальний стенд дозволяє не тільки відрегулювати розвал-сходження, а так же кастер на обох осях машини. 3D стенд встановлює геометрію всього автомобіля, або ж його окремі параметри при входженні в поворот, підйомі або спуску. У базі стенда є зразки всіх американських, азіатських і європейських автомобілів.